Volkspflege

Proč s námi?

Podle posledních statistik se zabyvá zprostředkováním 24hodinové peče v Rakousku a v jiných státu EU kolem 600 agentur. Velký počet zprostředkovatelů je na trhu jen krátkodobě. Někteří podnikatelé vyberou jen registrační poplatky, ale službu nezajistí.
Jsou různé nabídky i co se týká výše poplatku, najdete dokonce agentury, které Vám nabídnou služby zdarma. Z Vašeho platu Vám potom rovnou strhnou určité procento z dohodnuté sumy s klientem.

Zároveň jsou některé smluvní podmínky nezakonné resp. neseriózní. Mezi ně patří na příklad exklusivní smlouva - tedy, že po dobu smlouvy musíte být agentuře k dispozici a nesmíte uzavírat smlouvu s jinou agenturou nebo si hledat dokonce sama činnost a to i po dobu, co pro Vás agentura žadnou nabídku nemá.

 

Společnost Hoffnung s.r.o. sídlí v Českých Budějovicích, v České republice, právní formou společnost s ručením omezením a je zapsaná v obchodním rejstříku. Zároveň máme pobočku v Rakousku-Linci, která též je zapsaná v rakouském obchodním rejstříku. Nespolupracujeme s žádnou další rakouskou agenturou, kam bychom za jejích podmínek "dohazovali personál" jak se stalo běžnou věcí, ale máme vlastní zastoupení v Rakousku.

 

 

 

Chcete se stát nedílnou součástí silného řetězce?

Jestli jste se rozhodl/a pro spolupráci se společností Hoffnung s.r.o., vyplňte přihlášku. Společně s požadovanými dokumenty nám ji zášlete příhlášku poštou, mailem nebo faxem. Obratem Vás budeme kontaktovat a při této příležitosti si ověříme i Vaše znalosti německého jazyka. Následně se domluvíme na dalším postupu - ve většině případů Vám jsme schopni ihned udělat konkretní nabídku. Zaslání přihlášky je bezplatné.

 

Nemáte naší přihlášku? Zašleme Vám ji mailem, poštou nebo faxem, stačí nás kontaktovat info@hoffnung.cz nebo 00420 386 359 252 nebo si jí stáhněte přímo zde.

Veškeré fomuláře jsou ve formátu PDF. Jestli-že aplikaci prohlížení PDF nemáte na počítači instalovanou, můžete si jí stáhnout kliknutím na obrázek. Otevře se vám nové okno adobe.com

 

 

 

  Přihláška (velikost 164KB)

 

V přípdadě, že máte zájem o výřízení administrativních záležitostí (přihlášení-, odhlášení-, atd. Živnostenského oprávnění), je třeba nám k tomu udělit plnou moc. Plnou moc si můžete stáhnout zde   Vollmacht

 

 

Těšíme se na spolupráci!


Südböhmische Volkspflege eine Marke der Gesellschaft Hoffnung s.r.o.