Volkspflege

Podmínky a poplatky


Jako samostatný živnostník je na Vás se rozhodnout, za jakých finančních podmínek chcete svojí službu vykonat. Vzhledem k tomu, že i mezi úživatelem a námi je uzavřen smluvní vztah, stanovujeme denní honorář dle smluvnich cen předem. 

 

Denní honoráře jsou:

 

- v Rakousku ve výši Eur 70.- až Eur 90.- včetně soc. a zdrav. pojištění (SVA) + cestovné náklady

- v Německu ve výši Eur 80.- až Eur 100.- včetně soc. a zdrav. pojištění (SVA) + cestovné náklady

- ve Švýcarsku ve výši Eur 70.- až Eur 95.-  + 100 % soc. a zdrav. pojištění (SVA) + cestovné náklady


Obdržíte od nás profil uživatele s podstatnými informacemi ohledně zdravotního stavu a k tomu stanovený denní honorař. Následně je na Vás, zda konkrétní nabídku přijmete nebo odmítnete. 

 

Doprava

Naše společnost neprovozuje vlastni službu na dopravu ošetrovatelek ani nespolupracujeme s žádnou konkrétní společností. Je tedy jen na Vás, jaký způsob dopravy si zvolíte. V připadě, že budete potřebovat kontakty na dopravní společnosti, rádi Vám je poskytneme. V připadě cestováni vlakem nebo autobusem, je na Vás zajistit si jízdenku. 

 

Turnus
Naše společnost nabizí výhradně 14 denní nebo 3 týdenní turnusy a to ať v Rakousku, v Německu nebo ve Švýcarsku.

 

Zprostředkovatelský poplatek 

Výše zprostředkovatelského poplatku závisí na svolené smlouvě o zprostředkování. Nabízíme 2 varianty - Prémium a Standart.

 

Smlouva o zprostředkování „Prémium“:


 

 V ceně jsou zahrnuté následující služby:

 

 

Zkrátka, pří variantě Prémium nehradíte nic navíc, a to ani zpoplatněné výpisy z rejstříku v Rakousku, ani externí služby jako vyhotovení daňového přiznáni. 

 

Kdy je zprostředkovatelský poplatek k uhrazení? 

Do 30ti dnů částka Eur 250.- od datumu prvního nástupu k námi zprostředkovanému uživateli

Do 60ti dnů doplatek ve výši Eur 250.- nebo Eur 650.- (dle zvoleného období) od prvního nástupu k námi zprostředkovanému uživateli.

 

Smlouva o zprostředkování „Standart“:


Zprostředkování jednoho konkrétního klienta za předem dohodnutých podmínek za jednorázový poplatek Eur 250.- nebo Kč 6750.- K tomu za každý započatý turnusový týden po dobu činnosti u klienta evidenční poplatek Eur 15.- nebo Kč 420.-

 

V ceně jsou zahrnuté následující služby:

 

Za každou změnu uživatele na základě Vaší žádosti nebo na základě žádosti uživatele, tedy nové zprostředkování poplatek Eur 200.-  nebo Kč 5400.- Evidenční poplatek za každý započatý turnusový týden po dobu činnosti u klienta Eur 15.- nebo Kč 420.-

 

Kdy je zprostředkovatelský poplatek k uhrazení?

Do 20ti dnů částka Eur 250.- od datumu prvního nástupu k námi zprostředkovanému uživateli.

Evidenční poplatek do 30ti dnů od datumu prvního nástupu k námi zprostředkovanému uživateli, následně vždy do 3 dnů po návratu z turnusu.


 

Postup registrace

 

Jednoznačné vzdělání formou studia nebo kursu společně s konverzační znalostí německého jazyka tvoří základ pro úspěšnou spolupráci.
Dokumety nutné pro přijetí do našeho programu předložte prosím v jedné z naších kanceláři nebo zašlete poštou nebo mailem na adresu info@hoffnung.cz

 

 

 

Südböhmische Volkspflege eine Marke der Gesellschaft Hoffnung s.r.o.