Volkspflege

Podmínky a poplatky


Jako samostatný živnostník je na Vás se rozhodnout, za jakých finančních podmínek chcete svojí službu vykonat. Vzhledem k tomu, že i mezi úživatelem a námi je uzavřen smluvní vztah, stanovujeme denní honorář dle smluvnich cen předem. 

 

Denní honoráře jsou:

 

- v Rakousku ve výši Eur 70.- až Eur 90.- včetně soc. a zdrav. pojištění (SVA) + cestovné náklady

- v Německu ve výši Eur 80.- až Eur 100.- včetně soc. a zdrav. pojištění (SVA) + cestovné náklady

- ve Švýcarsku ve výši Eur 70.- až Eur 95.-  + 100 % soc. a zdrav. pojištění (SVA) + cestovné náklady


Obdržíte od nás profil uživatele s podstatnými informacemi ohledně zdravotního stavu a k tomu stanovený denní honorař. Následně je na Vás, zda konkrétní nabídku přijmete nebo odmítnete. 

 

Doprava

Naše společnost neprovozuje vlastni službu na dopravu ošetrovatelek ani nespolupracujeme s žádnou konkrétní společností. Je tedy jen na Vás, jaký způsob dopravy si zvolíte. V připadě, že budete potřebovat kontakty na dopravní společnosti, rádi Vám je poskytneme. V připadě cestováni vlakem nebo autobusem, je na Vás zajistit si jízdenku. 

 

Turnus
Naše společnost nabizí výhradně 14 denní nebo 3 týdenní turnusy a to ať v Rakousku, v Německu nebo ve Švýcarsku.

  

Postup registrace

 

Jednoznačné vzdělání formou studia nebo kursu společně s konverzační znalostí německého jazyka tvoří základ pro úspěšnou spolupráci.
Dokumety nutné pro přijetí do našeho programu předložte prosím v jedné z naších kanceláři nebo zašlete poštou nebo mailem na adresu info@hoffnung.cz

 

 

 

Südböhmische Volkspflege eine Marke der Gesellschaft Hoffnung s.r.o.